Preskočiť na obsah
ASKOM
Otvoriť menu

Odborné a poradenské služby

ASKOM spol. s r.o.

Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Sídlo
Bratislava
Od roku
1991
IČO
30 775 914

ASKOM

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Cabanova 8, 841 02 Bratislava
Na trhu od
31. decembra 1991
IČO
30 775 914
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Firma v číslach

34
rokov na trhu
1991
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte ASKOM

Spoločnosť ASKOM spol. s r.o. má sídlo na adrese Cabanova 8, 841 02 Bratislava. Zapísaná je od 31. decembra 1991 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet činnosti tvorí 6 položiek, napríklad kúpa tovaru za účelom ďalšieho predaja a predaj /obchodovať s tovarom, inžinierska a investorská činnosť v oblasti investičnej výstavby a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a zákaziek.

Základné údaje

Obchodné meno
ASKOM spol. s r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
30 775 914
DIČ
2020345107
Dátum vzniku
31. decembra 1991
Sídlo
Cabanova 8, 841 02 Bratislava
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 2233/B
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa ASKOM zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Kúpa tovaru za účelom ďalšieho predaja a predaj /obchodovať s tovarom, na ktoré sa vyžaduje osobitné povolenie, možno vykonávať len s tým povolením

  • Inžinierska a investorská činnosť v oblasti investičnej výstavby

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a zákaziek

  • Prenájom strojov a prístrojov

  • Projektovanie pozemných stavieb

  • Vykonávanie inžinierskych stavieb, priemyselných stavieb, bytových a občianskych stavieb (vrátane vybavenia sídlištných celkov)

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli ASKOM spol. s r.o.?

Sídlo je na adrese Cabanova 8, 841 02 Bratislava.

Čím sa ASKOM spol. s r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kúpa tovaru za účelom ďalšieho predaja a predaj /obchodovať s tovarom; inžinierska a investorská činnosť v oblasti investičnej výstavby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a zákaziek; prenájom strojov a prístrojov.

Aké je IČO – ASKOM spol. s r.o.?

IČO je 30 775 914, DIČ 2020345107.

Kedy vznikla ASKOM spol. s r.o.?

Vznik: 31. decembra 1991. Na trhu pôsobí 34 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Cabanova 8 841 02 Bratislava

Registrový súd: Mestský súd Bratislava III

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre ASKOM spol. s r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese askom.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.